fotolia_8145568
TÜRKİYE’DEKİ EN GENİŞ KAPSAMLI SIFIRDAN PHP DERSLERİ BAŞLIYOR

1. Türkiye’deki en geniş kapsamlı Php dersleri başlıyor. Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günü bizim ders günümüzdür bu günlerde mutlaka yeni bir video gelecek

2. Videoların bir kısmı hazır çekildi sadece yayınlanmayı bekliyor.

3. Aslında Udemy için hazırlayacaktım fakat herkes faydalansın istedim. Yalnız bir şartla bu platformda Abonelik yeterli ilgi beğeni like ve yorum gelmezse dersleri kesip Udemy’de ücretli olarak yayınlayacağım. Bu videonun altında yorumlarda kaç kişi Php derslerini en başından sonuna kadar takip edeceğini belirtsin lütfen. Ayrıca her dersin altında mutlaka dersi izleyenlerin yorumlarını takip edeceğim. Buna göre karar vereceğim.

4. Beğeni gelmesi durumunda Türkiye’deki en geniş kapsamlı sıfırdan php eğitim seti olacak iddialıyım.

5. Hayal gücünü zorlayan canlandırma yöntemli bir anlatım ile dersleri anlatacağım bu sayede görsel tekniklerle sizlere derste birçok hatırlatıcılar kullanarak öğrendiklerinizi unutmama fırsatı sağlayacağım.

6. Derslerimizi nasıl takip etmeli o Başlamadan önce Neler bilmeliyiz. Bunlardan bahsedelim Temel HTML bilginizin olması yeterli herkesin anlayacağı sıfır yani en temel seviyeden PHP derslerimiz başlayacak ve kurs sizi ileri seviyeye kadar götürecek. Kursu tamamladığınızda istediğiniz web sitesini yapabilir hale geleceksiniz. Hatta Pingendo derslerimizde yaptığımız mobil uyumlu yani responsive tasarımları php ile birleştireceğiz. o Tanıtım videomuzun ardından kurulması gereken programları anlatacağım ve buradan sonra dersler hiç atlanmadan ileri dahi alınmadan sırası ile takip edilmeli ve verilen uygulamalar muhakkak çözülmeli o Her dersin altında ders ile ilgili yorumlar yapılmalı seviyelerin belirlenmesi için

7. Son olarak sizler için bir videonun hazırlanması, montajlanması ve kesilmesi yüklenmesi vs. gibi işlemler inanın çok ciddi süreler alıyor. Bu bir emektir ve sizlerde bu emeğin karşılığını vermek istiyorsanız kanala abone olarak videoları beğenerek ve yorum yaparak tanıdıklarınıza kanala abone olmaları için davet ederek Bu emeği karşılıksız bırakmamış olursunuz.

Görsel Eğitim Setim Youtube Kanalımıza ve sitemize abone olmak videoları beğenmek için para ödemiyorsunuz 10 saniyenizi bile almayacak bir işlem için bu videoları beğenmeden gitmek olmaz umarım sizlerde gerekli ilgi ve alakayı göstererek kanalımıza destek olursunuz php eğitimi dersimiz hayırlı olsun şimdiden görüşmek üzere hoşçakalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here